.
.

1.den - můj soucasný vztah

20. února 2013 v 20:15 | Cahisha |  Clanky
Zde je prvni clanek do projektu 30 dní.
Už tomu velmi brzy bude 1 rok co jsem v tomto současným vztahu s tim nejúžasnějším člověkem pod sluncem. Přesně 7. března to bude rok. V tento kouzelný datum všechno začalo. Kouzelný proto, že celý můj život provází skoro samé 7. Jsem narozena 7. října, 7.února mám svátek a ted 7. března začal tento krásný vztah.
Začnu od začátku. Známe se šíleně dlouho. Nevím, zda by chtěl nebo by mu vadilo, že bych zde uváděla jeho jméno, proto mu budu říkat jen Š. Když jsem chodila do 5. třídy na zájladní škole přisťehoval se sem do města, kde žiji. Nejdřív jsem ho potkávala ve škole, později i venku. Byl nejlepší kamarád s mím dobrým kamarádem D. A to mi trošku dříve vadilo. Že se vždy k nám vtíral nebo měl blbý keci. A nesnášela jsem ho. Pak jsem i s D. přestala nějak komunikovat a chodit ven. On byl starší a našel si svou partu kamarádu. Stále jsem Š. potkávala ve škole ale nemluvili jsme spolu, vůbec jsme se nebavili. Potom, kdyz mi bylo nějakých 16 mi začal psát jeho spolužák, kterého jsem taktéž znala ze základky a tahat mne ven. Nebránila jsem se, a začala s ním chodit ven. Ale byl v partě, kde byl i Š. Jelikož už jsme byli docela staří, tak jsme se sprátelili a normálne se bavili. Bavili jsme se víc a víc a začínali si stále více rozumět. Postupem času se z nás stali nejlepší kamarádi. V parte byla i kámoška V. A on po ní docela toužil, snažila jsem se mu proto vyhovět a nějak mu ji dohodit. Ona však neměla zájem. Což bylo moje jediné štěstí.
Jednoho dne jsme byli u našeho společného kamaráda T. Jen tak sme seděli, povídali si,blbnuli jsme. T. semnou začal více blbnout a začal me plácat přes nohy,ale vážně velkou ranou. A on Š. se me zastal. Chytl mne a přitáhl si mne k sobě. A držel mne v náručí. Nebránila jsem se, dokonce se mi to i líbilo. A přesne v ten moment přeskočila jiskra.
Druhý den na to se konala akce u našeho kamaráda W. Byla tam celá parta. A tak jsem neváhala a šla. Když jsem tam přišla, strašně jsem chtela sedět vedle Š. A přání s emi splnilo. Bavili sme se, popíjeli sme, smáli jsme se. Když kámoška V. se zeptala proč spolu vlastně nejsme? A my sme se na sebe tak podívali a řekli si, že nevíme, že nechceme kazit to přátelství. A pak jsme se nějak schodli na tom, že to třeba aspon zkusíme.
Od té doby jsme stále spolu :) Jsem spokojená a šťastná, i když se občas chytnem a pohádáme, vždy se hezky udobříme, a za to jsem mco ráda :) zažili jsme spolu toho hodně už. Krásné večery u něj na chatě, krásný relax na louce, projíždky motorkou, koupáky, výlety, jen tak poflakování, krásné prázdniny prostě. I vánoce. Nejlepší na tom je, že bydlíme hned naproti sobě a tak spolu trávíme spoustu času. Jsme často u sebe a koukáme na filmíky nebo jen tak blbneme, a nejvic miluju naše ležení v postlei a několikahodinové povídání si o úplně všem co nás na padne. Dobré také je, že naše rodiče se znají.
Hrozně moc se těším na další zážitky co spolu prožijeme i naší letní společnou dovolenou u něj v rodné zemi v Rumunsku.
Hrozně moc ho miluji, víc než cokoli a kohokoliv na světě a doufám, že nám to spolu prostě vyjde! :) Mohla bych tu o nás nebo o něm a o všech krásných pocitech psát třeba hodiny....ale asi si to necham sama pro sebe a mé srdíčko :P protože stejně nějaké věci a pocity ani popsat nedokážu.
S láskou....Cahisha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Mar* *Mar* | Web | 20. února 2013 v 23:07 | Reagovat

Ach jo...tohle bych mohla číst stále dokola. Tohle ti rozhodně přeju:) Mám taky kámoše, se kterým se hodně bavím, ale tak nějak se nemám k prvnímu kroku, ač náznaky z jeho strany jsou. Ale doufám, že se dostanete i k druhému roku:)))
Pfů a pro dnešek končím s komentáři...někdy taky musím spát :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama