.
.

PC,internet,sex,drogy....

20. února 2013 v 16:52 | Cahisha |  Clanky
Já osobně si myslím, že ačkoliv je internet dobrý, ve většině případech užitečný a potřebný v dnešním světě, je to problém 21. století zaručeně!

Vemte si malé děti. Dříve běhávaly venku, kopaly do míče, hrály na schovávanou nebo na babu. Prostě trávily čas nejvíce venku s kamarády. A dnes? podívejte se na své děti, sestry, bratry nebo kamarády a nebo snad i na SEBE! Co děláte nejčastěji a nejraději? Sedíte u PC a hrajete buď hry, nebo blogujete, jste na facebooku,asku,twitteru nebo na jiných stránkách. Neříkám, že já sama u pc netrávím dost času, ale ráda a často chodím ven s přáteli a podnikám ty nejrůznější akce. A rozhodně je mi to milejši, než sedět celý den u PC. A jsem hlavně ráda, že detství jsem celé prolítala od rána do večera venku. Dnes, v dnešní době děti jen sedí, níčí si záda, tloustnou, jsou akorád sprostý z her, prospěch ve škole upadá,protože se neučí a jen vysedávají u pc a internetu. Na netu se malé děti i lehce dostanou na pornografické stránky což docela ovlivňuje jejích vývojs i myslím.
Mohla bych se tu o tomto tématu rozepisovat treba dny.
A když to není internet, tak tim druhým největším problémem je alkohol a drogy! Přijde mi velice vtipné, kdyz jdu po u lici a nějaký 10letý kluk mě prosí abych mu zapálila cigaretu, když vidím 12leté holky ožralé na mol, když ve 12 (i v menším věku) děti už hulí trávu a někdy i hůř, požívaji horší drogy.
A dalším trendem dnešní doby jsou 12leté těhotné holky. Bože, holky proberte se! Měli byste počkat na toho pravýho kluka,kterýho budete milovat a ne ve 12 letech si hned užít a pak se divit až vám anroste pupek. Tohle je nehoráznost....,která mě stále nikdy nepřestane překvapovat, když polovina holek na základní škole se tam producíruje s tehotným pupkem...
Tohle jsou moje názory, nikomu je nenutím, jen tvrdim to, co si myslím. Těch problémů je daleko více, ale to bych o tom mohla rovnou napsat knihu než jen jeden článek.
Cahisha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Mar* *Mar* | Web | 20. února 2013 v 17:09 | Reagovat

Bohužel s tebou musím souhlasit. Kde jsou ty časy, kdy jsem jako malá byla od rána do večera venku? Dnes je mi patnáct a mám na co vzpomínat. Jistě občas jsem zabrousila na počítač, ale většinu času jsem vždy čapla míč a běžela s dětmi na hřiště, odkud jsem neodešla do té doby, než na mě rodiče zavolali. Hodně mi to chybí..
Kouření ani alkohol jsem nikdy nebrala jako nějakou skvělou věc. Možná se nad tím zasmějete a řeknete si, že je to lež, ale já nikdy ani nezkusila kouřit. Mně osobně to smrdí a nikdy mě to nelákalo. Alkohol. Lhala bych, kdybych řekla, že jsem to nikdy nezkusila. Ale znáte to. Občas nám mamka koupí Frisco, nebo na nový rok si s nimi připiji. Ale jinak vůbec.
Ve dvanácti letech jsem měla já osobně jinačí starosti, než se zabývat tím, jestli mám kluka. Co takhle si užít dětství dámy? Opravdu toho budete v pozdější době litovat. ;)
Jinak opravdu zdařilý a výstižný článek. Nenašla jsem nic, co bych mu vytkla:).

2 theam theam | Web | 20. února 2013 v 19:32 | Reagovat

[1]: Silene moc ti dekuji :) Tohle uprimne velice potesi, protoze tento blog teprve rozjizdim auz takovy ohlas :) No, ja s teb ou nemohu nez take souhalsit, jako...je mi 18 takze uz ano obcas zajdu s prateli popit,ale rozhodne sme neila ve 14. vlastne skoro nikdy,az od 17 sem zacala takhle obcas neco vypit.Kourim tky od skoro 18... rozhodne nefetuju ani nic jineho takoveho. A tehotna nejsem :D :D :D a ani nikdy nebyla. No, na kluky jsedm myslela nekdy od 14 asi jako kazda holka v puberete ae ve 12 to byli proste jen nejlepsi kamaradi :D A jeste jednou  moc dekuji m e se zas libi tvuj komentar! :)
Cahisha

3 .... .... | 5. května 2013 v 12:43 | Reagovat

I v dnešní době tady mezi panelákama lítá spousta dětí, a rozhodně jich není míň, než jich bylo, když jsme my lítali venku. To, že sedí u počítače neni špatná věc, to, že to má negativní dopady je vina jejich rodičů, protože jak lehké je tu prostě sedět a zapomenout na čas?

Co se týče toho porna, to naruší dospívání jen těch, kteří už narušení byli. Já se k pornu ze svědavosti dostala už tak v 11. A od tý doby jsem koukala. Teď? Skoro vůbec nekoukám, necítím se narušená, nemám nějaká přehnaná očekávání kvůli pornu, nic, vše je v pořádku.

Drogy, zejméne cigarety a potom ten sex.. Měla si spíš článěk věnovat tomu, co děti vidí kolem sebe, a pak hlavně v televizi, kde jsou tyhle všechny věci na denním pořádku...

A malá drobnost - mluv o svých schonostech pravdivě. Napsala si článek na půl A4 s mizerným slohem, který nic neřekl. Tak neříkej, že bych o tom mohla psát dny a nebo knihy. To neni nic jednoduchého. Potřebovala bych se vyjímečný vyjadrřovací talent a hlavně schopnost hluboce se zamýšlet a znát všechna hlediska, abych ta kniha byla knihou a ne nekolika listy, které by nedaly dohromady ani časopis. Jasně, tohle je "jenom" blog, ale... Nepiš takové hlouposti.

4 GVKB GVKB | E-mail | Web | 6. srpna 2013 v 6:32 | Reagovat

Když jsem spatřil počítač Mac Pro 2013 od Apple, uvědomil jsem si že končí období vlády kariéristů, a začíná období, ve kterém už nejsou mocní a bohatí kariéristé. Svět kariéristů to je ubohý mrtvý hřbitov, kde se z elity stali ubozí kladeči věnců, na hroby mrtvých kariéristů, jak pravil klasický vizionář Ježíš Kristus, nechte mrtvé kariéristy, ať pohřbí mrtvé kariéristy. Tam kde je kariérismus, tam není ani život, a z lidí se stávají loutky, kdy větší kariéristické loutky, ovládají menší kariéristické loutky, loutka nežije, ona je duševně mrtvá, protože si nemůže rozhodnout o svojí budoucnosti. Kdo ti řekl že jsi nahý, se optal geniální programátor, svého genetického inteligentního programu, s názvem Adam a Eva? Sex mi řekl, že jsem nahý, a tak se stydím za to, že jsem nahý. Proč se stydíme za sex, a nemáme nikdy sex před ostatními lidmi? Příčinou je naše pyšnost, jsme pyšní na výhody a jistoty, a tak nechceme vypadat jako ubohá zvířata, před cizími lidmi. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama