.
.

Projekt 30 dni -5. den - okamžik, kdy si přemýšlel/a o sebevraždě

25. února 2013 v 18:27 | Cahisha |  Clanky
Ano, bylo několik takových zlomových bodů v mém životě. O některých tu však nechci moc psát, neboť to jsou moje osobní věci. Nikdy nevím, kdo si to jednoho dne bude číst. A tak pro jistotu :)
O jeden příběh se podělím. Ale né se všemi detaily. Je to také osobní. Ale přece jen se částečně o příběh podělím. Nebudu uvádět jméno. Ale jako vždý se jedná o kluka :D ;D
Bylo mi ale 14 a tak to zkuste chápat. Byla jsem malá a hloupá holka!!!
Byl to kluk, který ode mne bydlel velmi daleko. Chodili jsme spolu na dálku. Jezdíval za mnou každé prázdniny co se vyskytly. Zdál se být fajn i když byl o 4 roky starší. To je ale jen detail :D Byl to celkem vpohodě vztah. Uplynuly 2 roky a já měla přijet k němu na velké prázdniny. Plánovali jsme to už strašně dlouho a tak moc jsme se těšili ! A když už měl přijít můj odjezd, rozešel se smenou. Bez vysvětlení. Ze dne na den. Bez jakékoliv hádky. Nechápala jsem. Prostě jsem se ho snažila prosit, ať to nedělá. No a prostě jsem byla šíleně zoufalá. Nemohla jsem za nim dojít, pac bydlel až 500km daleko. A on si me smazal, blokl, nebral mi telefon. Byla jsem v koncích. A tak sjem se pořezala. Do dnes mám jizvy a dnes si uvědomuji, že mi za to člověk jako on enstál. Poté mi vysvětlil důvod. Prý, že by ten odjezd neustál.. Nedokázal by se rozloučit a moc by ho to trápilo a tak se otmu chtěl vyvarovat a zlehčit to oběma stranám. Po týdnu jsem to brala už dobře. Po dvou ještě lépe a jak šel čas, bylo mi fajn! A já si našla někoho jiného. Karma zaútočila a když se to dozvěděl okamžitě mě chtěl zpět a snažil se mi vnucovat a vtírat on. Jenže to bylo něco příšerného. Denodenně milion SMS, milion hovorů. Milion zprav na skype a pod. Kamkoliv jsem jela s rodiči na výlet mi znepříjenoval ON. Pořád mi volal, bylo mi ho trošinku líto, tak jsem mu to zvedala. A on pořád brečel a říkal jak nejí a jak je mu blbě a jak moc mě chce zpátky. Ale potom všem co jsem si zažila už jsem zvonu nechtěla. A tak jsem mu prostě a stále dokola říkala NE! Teď už uplynulo asi 2 roky. A už spolu normálně mluvíme. Byl to prostě omyl. Byl to idiot. Každý máme svůj život. Ale dodnes ho nenávidím a nedokážu si s ním normálně psát.
Lhala bych, kdyby nebylo víc situací kdy jsem myslela na to ze už to tu dále nemá smysl. Ale vždy me z toho kamarádi dostali. A jsem jim za to moc vděčná :)
Nejsem žádné EMO.
Cahisha
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 25. února 2013 v 18:41 | Reagovat

Ano, oni se vždycky vracejí, ale už je pozdě. Nikdy nedám druhou šanci někomu, kdo mne zklamal. Dobře jsi udělala. A stejně, 500 km je příliš daleko na lásku. :-)

2 theam theam | E-mail | Web | 25. února 2013 v 18:57 | Reagovat

[1]: Souhlasím :) ale byla jsem mala a hloupa holka! :) Dnes uz to vim :)

3 Vendy Vendy | Web | 25. února 2013 v 19:25 | Reagovat

Tedy, vracet se v myšlenkách k okamžikům, kdy se nám nechtělo žít, to je hodně depresivní. Asi bych nedokázala na tohle téma napsat.
Ale k tvému příběhu - ten kluk byl idiot a sobec. Jeho řeči, že by ho to moc trápilo, to byly jen žvásty. Houby trápilo, byl pohodlný a tak raději zmizel, než by se postavil tváří v tvář situaci a vyřešil to jako chlap. (Bohužel musím připustit, že takových zbabělců je spousta, že v tom nelítá jen on sám).
Paradoxně, dobrá změna nastala, jakmile se dozvěděl, že sis někoho našla. A helemese, najednou je zájem! V tom je už obyčejná žárlivost, víš, pocit, že není pro tebe jedinej na světě, že je nahraditelnej.
Naštěstí ses tím probojovala a dokonce sama poznala, co je to za vola, promiň mi ten výraz. Pro tebe je to neocenitelná životní zkušenost a naštěstí jsi neudělala tu samou chybu dvakrát.
Navíc, 500 kilometrů dálka, to opravdu nemůže fungovat.

4 Beornottobe Beornottobe | Web | 25. února 2013 v 19:54 | Reagovat

Ty jo, na to, že mu bylo 18 se jeví jako totální idiot :D Je dobře, že si ho pak už nevzala zpátky.
Já jsem ráda, že ve 14ti jsem ještě takové věci neřešila, v tomhle jsem od ostatních dost pozadu, ale upřímně mi to fakt nevadí :D
Jinak tobě přijde to, že byl o 4 roky starší, jako velkej věkovej rozdíl? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama