.
.

Srpen 2013

Nábor adminů

17. srpna 2013 v 1:38 | Cahisha & Mára // Theam™ |  Clanky
Určitě jste si všimli, že zde delší dobu nikdo nic nepsal. To z pár důležitých důvodů. Když byl konec školy, tak sme s Márou museli velmi rychle dohánět známky apod. Poté prázdniny a to se většinou nikomu nic nechce :D A tak se omlouváme, za naši neaktivitu. Ale končí prázdniny a my se rozhodli to tu o5 rozjet a ve velkým. Máme spoustu super nápadů, které bduem postupně realizovat. Slibujeme, že vás nezklamem ;)

Jmenujeme se Theam, což je v překladu tým...ale ve dvou je to tu celkem málo živé. Proto bychom rádi vyhlásili konkurz o nové adminy. Budeme VELMI rádi, když se vás pár zapojí. Hledáme superové lidi, kteří mají huť psát články. Máme v plánu zde přidat pár rubrik a tím například The sims, protože se o toto téma dnes zajímá spousta lidí. A tak hledáme i zároveň někoho kdo by si toto případně vzal na starost.

Šanci máte v podstatě všichni. Stačí vyplnit do komentu tuto přihlášku:

1.Nick
2.Věk
3.Máš nějaký svůj vlastní blog? (Pokud ano dej odkaz)
4.Tvoje zkušenosti s blogováním?
5. Tvoje zkušenosti s grafikou (případně se klidně pochlub nejakým tvým výtvorem - není to podmínkou ale rádi se podíváme)
6. Hraješ The sims? - Chtěl/a bys tuto rubriku na starost?
7. Jaké rubriky by jsi chtěl/a mát na starosti
8. Jak bys byl/a aktivní
9. Proc se zrovna sem hlasis na konkurz?
10. Napis cokoliv chces, pokud nam chces jeste neco o sobe treba rict nebo vzkazat :D

Toť vše. Ještě bych ráda zdůraznila ze minimální věk pro přijetí je 14 let a znalost českého jazyka(pravopisu). A nechceme zde někoho kdo bude jen a jen kopírovat články od ostatních, smaozřejmě že občas ano, ale hlavně aby uváděl zdroj a spíš by bylo lepší kdyby přispíval vlastními návody, myšlenkami, fotkami atak :)

Cahisha & Mára

A jedéém!!

16. srpna 2013 v 17:36 | Mára |  News
Ahojte děcka,
moc se omlouvám, že jsme nějak neohlásili s Cahishou, že trochu pozastavujeme blog. Neměli jsme zrovna moc času na blogování - to víte, léto :D. Takže se ještě jednou za mě a za Cahishu omlouvám!!